واحد بازرگانی

واحد بازرگانی

شرکت تولیدات کانسارهای افرا

افرا بزرگترین تولید کننده بنتونیت رنگبر و بنتونیت اکتیو شده اسیدی در ایران با 20 میلیون تن ذخایر ماده معدنی، خاک صنعتی، بنتونیت کلسیک، سیلیس، پرلیت و دیاتومیت است که تلاش مداوم برای نوآوری در محصولات قابل استفاده در بخش های مختلف صنایع با کاربردهای متنوع را دارد. خاک رنگبر به شدت فعال براساس منابع طبیعی باعث بهبودی کیفی قابل توجهی در روغن می گردد که کارخانجات تولید روغن خوراکی، روغن صنعتی، روغن پایه، وازلین، پارافین، بهداشتی و آرایشی، خوراک دام، صنایع ساختمانی، رنگبری، پالایش و کاتالیزورها با اطمینان مصرف می کنند.

در سرتاسر ایران، افرا به عنوان تولید کننده خاک رنگبر طبیعی و اکتیو برندی خوشنام و برجسته شناخته شده است. گریدهای مختلف افرا شامل خاک رنگبر طبیعی بنتونیت اکتیو شده اسیدی و رنگبر به صورت پودرهای میکرونیزه و گرانول با بالاترین توان جذبی تولید می شوند که همچنین در پالایش و تصفیه انواع روغن های خوراکی و صنعتی کارایی ویژه دارند.

بنتونیت رنگبر

قانون طلایی افرا برای کارآمدی و پایداری در تصفیه روغن ها استفاده از مواد معدنی طبیعی و اکتیو با کیفیت است. خاک رنگبر و کمک صافی افرا با قدرت بالای جذب در مقابل بو، طعم، ناخالصی های موجود در روغن خوراکی خام امروزه در بیشتر کارخانجات تولید روغن های خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد.

استراتژی افرا در تولید، شامل استخراج پایدار از معدن و توسعه محصولات طبیعی به منظور اطمینان از بالاترین حد کارایی در زمان استفاده در کارخانه تصفیه روغن خوراکی می باشد که در این راستا زنجیره تولید از معدن، حمل و نقل، نگهداری و فراوری تا تولید نهایی تحت نظارت عالی و کنترل با آزمایشگاه مدرن و مدیریت روز انجام می شود.

مزایای خاک های رنگبر و کمک صافی های افرا:

  • افزایش عمر قفسه ای و دیداری – روغن با عمر نگهداری و اشتها آوری (مطبوع طبخ) بیشتر
  • محافظت از مواد مغذی – حذف مواد نامطلوب با حفظ مواد مغذی
  • راه حل پایدار – مواد براساس منابع طبیعی
  • تنوع محصولات سفارشی – برای یک طیف وسیع از چالش ها
  • بالاترین استاندارد در تصفیه روغن های خوراکی، صنعتی و پالایشگاهی
  • یک راه حل طبیعی برای یک محصول طبیعی
  • نقش مهمی در تغذیه سالم – هماهنگ با طبیعت